Nahliadnite na súhrn nových funkcií v Pricing Foxe

Aktuálny release nášho cenového automatu predstavil hneď niekoľko zaujímavých noviniek v rozhraní aplikácie. Vylepšenia nájdete v časti Diagnostika a v nastavení pravidiel sme pridali novú možnosť pre ešte efektívnejšie preceňovanie. Pozrite sa na všetky vychytávky zblízka.

Privítajte tri nové diagnostiky

Stránka Diagnostika pomáha e‑shopárom a marketérom s každodenným monitorovaním ponuky na porovnávačoch. V záložke Problémy preto pribudla ďalšia diagnostika, ktorá uľahčí sledovanie sortimentu. Odteraz si dokážete skontrolovať, či je vypočítaná cena menšia alebo sa rovná 0.

Tento prípad môže nastať napríklad ak chcete byť lacnejší o 4 EUR ako konkurent na druhej pozícii a jeho cena je 3.50 EUR. Bez limitov by ste sa dostali do mínusu.

Nová diagnostika v záložke Problémy.

Do záložky Varovania pribudli rovno dve diagnostiky, ktoré vás upozornia ak konkurent podkopne cenu alebo výrazne zdražie. Pricing Fox vás v tom prípade informuje, že ceny produktov klesli alebo stúpli o viac ako 50 %. Tento pohyb ceny si viete v aplikácii obmedziť limitmi alebo nákupnou cenou. Zabránite tak rapídnemu zlacňovaniu alebo zdražovaniu.

Nová diagnostika v záložke Varovania.

Aká novinka pribudla v časti Pravidlá?

Máte v pravidle nastavený manuálny limit alebo limit v podobe nákupnej cenu? Aktuálne pod ním nájdete novú možnosť, kde si môžete zvoliť, čo sa má stať s výslednou cenou po jeho dosiahnutí.

Vybrať si môžete:

  • orezať cenu podľa limitu 
  • voliteľné prepadnutie do nasledujúceho pravidla na ďalšej priečke

Ak však s preceňovaním ešte len začínate, odporúčame využiť možnosť orezania ceny alebo vyskúšať testovacie pravidlo. To vám zmonitoruje automatickú cenotvorbu bez toho, aby ste sa museli obávať zmeny výstupných cien.

Chcete využiť funkciu obmedzovania výslednej ceny manuálnym limitom? Detaily aj spolu s kompletným postupom nájdete v tomto článku na našom blogu.
Nová možnosť pri nastavení pravidla.

Zaujali vás nové funkcie Pricing Foxu, ale netrúfate si s aplikáciou pracovať sami? Prihláste sa na naše školenie, kde vám špecialistka Dominika ukáže krok po kroku, ako nastaviť cenotvorbu presne na mieru vášmu e‑shopu. Najbližšie pre vás školíme 15. júna.

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.