Objavte vylepšené správanie pravidiel Pricing Foxu

Do sveta sme vypustili menší release Pricing Foxu. Je zameraný najmä na efektívnejšie správanie pravidiel, ktoré sa stará o udržanie ponuky v pricingu. Prečítajte si článok a zistite viac.

Správanie produktu na cieľovej pozícii

Pri nastavovaní pravidiel si môžete vybrať až desať podmienok, podľa ktorých dokáže automat preceňovať. Posledné zlepšenie našej pricingovej aplikácie je zamerané na správanie ponuky po dosiahnutí cieľovej pozície na porovnávači.

Preceňovanie podľa jednej pozície

Ak máte v nastavení vyplnené preceňovanie podľa prvej pozície a Líška vašu ponuku na najlepšiu priečku dostane, bude po novom po dosiahnutí cieľa pracovať s vašou vstupnou cenou, zohľadní limity, ďalšie nastavenia pravidla a precení podľa týchto kritérií. A to až do chvíle, kedy by ju predbehla iná konkurenčná ponuka.

Nová zmena správania aplikácie zamedzuje vypadávaniu ponúk z pricingu či nežiaducemu prepadávaniu do ďalšieho pravidla. Na Pricing Fox sa môžete spoľahnúť nielen pri automatickom preceňovaní, ale aj pri udržiavaní cien po dosiahnutí cieľových pozícií na porovnávači tovaru.

 

Nastavenie pravidla –⁠ chcem byť lacnejší než konkurent na prvej pozícii podľa ceny.

Preceňovanie podľa dvoch pozícií

V prípade, že chcete dosiahnuť prvú pozíciu a nastavíte preceňovanie podľa ponuky na prvej aj druhej pozícii, Pricing Fox sa bude správať inak ako v prípade uvedenom vyššie. Po dosiahnutí cieľovej –⁠ prvej –⁠ pozície zostáva v nastavení pravidla stále druhá, podľa ktorej bude automat aj naďalej preceňovať, aby vašu ponuku udržal na tej cieľovej.

Nastavenie pravidla –⁠ chcem byť lacnejší ako konkurent na prvej alebo druhej pozícii podľa ceny.

 

Chcete sa dozvedieť viac o pravidlách Pricing Foxu? Pozrite na naše video, kde je všetko podrobne vysvetlené.

Čo oznamujú nové informačné hlášky

Po spustení nového projektu môže nadviazanie komunikácie s Mergadom, Heurekou a stiahnutie potrebných dát trvať 24 hodín. Aby ste o tom ako nový užívateľ vedeli, pridali sme do záhlavia aplikácie Pricing Fox túto informačnú hlášku. Čakanie môžete využiť napríklad na zoznámenie sa s rozhraním aplikácie či vytvorenie testovacieho pravidla.

Informačná hláška v záhlaví aplikácie Pricing Fox.

Líščie aktuality priamo v aplikácii

Na úvodnej stránke Prehľad ešte zostaneme. Pridali sme box s tromi najnovšími článkami alebo videami. Takže ak nemáte čas pravidelne sledovať náš blog či sociálne siete, už vám nič neunikne.

Aktuality na blogu aplikácie Pricing Fox.

Okrem týchto vylepšení sme posledné mesiace pracovali na online nástroji Pricing Audit, ktorý zdarma preverí kondíciu vášho sortimentu. Prečítajte si o ňom viac na našom blogu.

A ak sa chcete lepšie orientovať v rozhraní Pricing Foxu, spoznať všetky funkcie a možnosti, neváhajte sa prihlásiť na ďalší termín online školenia.

 

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.