Vyskúšajte vylepšené filtrovanie produktov v Pricing Foxe

Vďaka ďalšiemu releasu je vyhľadávanie sortimentu v aplikácii oveľa jednoduchšie. V Pricing Foxe odteraz nájdete preklikávateľné histogramy, farebne odlíšené detekcie vo filtri Diagnostika a pre rýchlejšiu prácu môžete využiť klávesovú skratku CTRL + Enter. V článku vám ukážeme, čo tieto funkcie konkrétne prinášajú.

Využite ľahšie kombinovanie filtrov

U textových polí sme zvýraznili ikonku, vďaka ktorej zadáte viac kritérií do jedného filtra. Potom postupujete, ako ste zvyknutí. Pre výber položiek, ktoré vyhovujú viacerým kritériám naraz, napíšete text za seba oddelený medzerou. V prípade, že chcete nájsť produkty spĺňajúce jednu zo zadaných podmienok, zadáte text pod seba.

Zvýraznená ikonka u textových polí.

Pomocou klávesovej skratky CTRL + Enter produkty vyhľadáte a nemusíte tak klikať na tlačidlo Hľadať. Túto vychytávku využijete najmä v prípade, keď používate viac filtrov naraz.

Preskúmajte ďalšie nové funkcie

Ak chcete z uloženého filtra vyradiť konkrétnu položku, využijete pole Vyradiť produkt, ktoré nájdete na prvej karte rozšíreného vyhľadávania. K tomuto poľu sme pridali nápovedu, keby ste si neboli istí, ako na to.

Nápoveda u Vyradiť produkt.

Nad touto možnosťou sa nachádza Diagnostika. Tú sme doplnili o chýbajúce detekcie. Farebne sme ich rozdelili na Problémy, Varovanie a Odporúčania. Takéto delenie nájdete aj na samostatnej stránke Diagnostika, Pricing Fox tak bude pre vás zase o niečo prehľadnejší.

Do Karty produktu sme pridali filter, ktorý vyhľadá produkty podľa kategórií na Heureke. Tiež sa vám budú hodiť nové preklikávateľné histogramy. Na stĺpce grafov môžete kliknúť a nájsť produkty, ktoré spadajú do daného rozmedzia hodnôt.

Preklikávateľné histogramy na stránke Produkty.

To je z nových funkcií v Pricing Foxe všetko. Pozrite do aplikácie a sami si ich vyskúšajte. Budeme radi, keď nám dáte vedieť, ako sa vám s nimi pracuje. Prípadné návrhy na vylepšenie uvítame, tak sa nám neváhajte ozvať.

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.