Ako na kontrolu automatického preceňovania v Pricing Foxe

Ďalšia verzia aplikácie odkrýva čerstvo implementované novinky. V detaile svojich pricingových pravidiel si môžete deň po dni monitorovať vývoj produktov. Pribudla už 18. detekcia na stránke Diagnostika a ostatné, možno menej výrazné, ale rovnako dôležité funkcie. Zoznámte sa behom pár minút so všetkým spomínaným v novom článku.

Ohliadnutie za vývojom jednotlivých pravidiel

Pravidlá vylepšujeme ako sa dá a ďalšou položkou sú historické grafy. Nájdete ich na samotnom konci detailu pravidla. Rovnako ako ostatné hodnoty tu uvedené, vzťahujú sa iba k produktom, ktoré patria do rozkliknutého pricingového pravidla.
Celá história je nastaviteľná na vami preferované obdobie, ako už poznáte napríklad z detailu produktudelí sa na tri časti:

  • metriky,
  • analytika,
  • diagnostika.
Nastavili ste si u pravidla automatické zapnutie a vypnutie? Historické dáta sa vám zobrazujú aj u neaktívnych pravidiel. Majte prehľad o činnosti Líšky aj počas vašej neprítomnosti.
  • História metrik

Grafy pod touto záložkou sa vzťahujú k cenotvorbe. Odhalia vám časový vývoj celkového počtu produktov, spárovanýchprecenených. Ďalej tu nájdete informáciu o tom, aká je vaša priemerná vstupná a nová cena či rozdiel medzi nimi.

História pravidla v Pricing Foxe, grafy v záložke Metriky.
  • Podrobná analytika

Vypísané hodnoty vám napovedia, ako sa menil stav objednávok, preklikov, konverzného pomeru, obratu, nákladov alebo PNO. Boxy zobrazené vedľa seba vám uľahčia kontrolu toho najdôležitejšieho a umožnia vám jednoduché porovnanie napríklad nákladov voči obratu za konkrétny časový úsek.

História pravidla v Pricing Foxe, grafy v záložke Analytika.
  • Diagnostika v čase

V detaile pravidla sa vždy bavíme len o produktoch, na ktoré sa má pravidlo aplikovať. A to isté platí u grafov vrátane diagnostiky. V rozpise jednoducho odhalíte deň, kedy boli vaše produkty najdrahšie či až príliš lacné. Monitorovať tu môžete aj to, koľko produktov sa ocitlo samostatne v produktovej karte a ďalšie pozornosť vyžadujúce problémy.

História pravidla v Pricing Foxe, grafy v záložke Diagnostika.

Osemnásta detekcia na stránke Diagnostika

Okrem iného sme rozšírili aj upozornenia v Diagnostike. V záložke Problémy pribudla položka Nespárované produkty. Vďaka nej odhalíte napríklad zlé zaradenie do produktových kariet Heureky alebo náhle odparovanie výrazného množstva sortimentu. Ani k tomuto boxu nechýba detail s časovým vývojom a ostatné možnosti pre prácu s ponukami. Jednoducho si ich vyexportujete či otvorÍte na stránke produkty, kde možete vykonať podrobnejšiu kontrolu na úrovni jednotlivých produktov.

Diagnostika Nespárovaných produktov v aplikácii Pricing Fox.

Výpočet noviniek zakončíme novým oknom v rozhraní aplikácie, ktoré slúži na prihlásenie do newsletteru. Ten posielame raz mesačne so súhrnom funkcií a zaujímavostí zo života Líšky. K newsletteru sa môžete prihlásiť aj priamo na webe. A nezabudnite na ďalší termín školenia. Odkliknite si aj vy svoju účasť, poprípade si dohodnite online schôdzku pre riešenie špecifického problému.

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.