Získajte detailnejšie informácie o jednotlivých produktoch

V poslednom release sme vám predstavili histogramy produktov. Nadväzujúcou inováciou je možnosť prekliknúť sa do detailných údajov pri každom produkte. Čo medzi podrobnou štatistikou nájdete a kde, sa dozviete v dnešnom článku.

To najdôležitejšie na jedno kliknutie

Nová funkcia vám prináša súhrnné aj historické dáta na úrovni každého produktu. Okno s informáciami si otvoríte kliknutím na názov vybraného produktu. Obsiahnuté sú tu dáta nielen vášho e‑shopu v porovnaní s Heurekou, ale tiež napríklad TOP pozície produktovej karty či podľa akých kritérií sa menila cena výrobku. Súčasťou sú aj grafy, ktoré ukazujú, aké konkurenčné výrobky majú dostupnosť, cenu za produkty a za dodanie rovnakú/​drahšiu/​lacnejšiu ako vaša ponuka. Samozrejme nechýbajú ani základné informácie v podobne EAN kóduITEM_ID.

Okno sú zhrnuté informácie o produkte.

Historický vývoj vášho sortimentu

Pod koláčovým grafom nájdete tlačidlo „Prejsť na detail produktu“, cez ktoré sa dostanete na samostatnú stránku. Tu, okrem vyššie spomínaného, sú zobrazené v druhej polovici strany grafyhistorickým vývojom vybraného produktu.

Časový pohyb produktu.

Zobrazené hodnoty sa týkajú ceny, pozície, konverzného XMLpočtu produktov v karte na Heureke. Na prvý pohľad vidíte, ako sa napríklad darilo vašej ponuke v pozíciách na produktovej karte Heureky alebo ako sa pohybovala ich cena. Uľahčí vám to kontrolu sortimentumonitorovanie pohybu konkurenčných ponúk.Detail produktu bude naviazaný na diagnostiku sortimentu, ktorú môžete do konca leta očakávať. V pláne sú aj ďalšie inovácie, ktoré budú stáť za vašu pozornosť, takže nás nezabúdajte sledovať. Ak by ste si nevedeli s čímkoľvek rady, alebo vám v nástroji niečo chýbalo, neváhajte nás kontaktovať. Nahliadnite taktiež do kategórie Nastavenie na blogu, kde sú okrem iného popísané postupy napojenia na e‑shopové systémy.

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.