Pricing Fox na ShopCampe

S našim tímom máme za sebou prvú veľkú akciu, kde sme mohli predstaviť svoju prácu. Na začiatku septembra sme sa zúčastnili ShopCampu, e‑commerce konferencie s veľkým množstvom zaujímavých prednášok a workshopov. Sme veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť.

Akcia sa konala vo štvrtok 2. 9. 2021 na fakulte architektúry a fakulte informačných technológií ČVUT v Prahe. Rozhodli sme sa, že vyrazíme už v stredu aby sme všetko do detailu pripravili. Prvou zastávkou bolo miesto konania, kde sme zostavili náš stánok — svetelné panely, stoličky, stolčeky apod. Hneď ako bolo všetko nachystané, rýchlo sme sa ubytovali a šli sa najesť. Zamierili sme do talianskej reštaurácie, kde sme utužovali vzťahy nad výbornou pizzou a rozoberali sme, ako sa tešíme na stretnutie so známymi tvárami z e‑commerce sveta.

Ráno sme pre vás pripravili posledné drobnosti, letáky, perá, a hrnčeky. Potom sme už iba čakali, kým sa objavia prví návštevníci ShopCampu.

 

So všetkými, ktorí sa u nás zastavili, sme riešili, ako na automatickú cenotvorbu. Prebrali sme, ako funguje naša aplikácia, aké má výhody, aj ako ju správne nastaviť. Taktiež vás zaujímalo, k čomu slúži náš online nástroj Pricing Audit. Hľadali sme aj riešenia vašich prípadných problémov s našou aplikáciou.

Porozprávali ste nám, ako sa vám s našou Líškou pracuje, za čo sme veľmi vďační. Spätná väzba je pre nás dôležitá. Ďakujeme všetkým, ktorí sa u nás zastavili. Tešíme sa, až sa s vami budeme môcť znova stretnúť.

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.