Uľahčite si prácu s pravidlami vďaka novej funkcii v Pricing Foxe

Hodili by sa vám už vytvorené pravidlá aj do ďalších projektov? Vďaka novej funkcii nebudete musieť s každou stratégiou začínať od nuly. Odteraz si Líška k existujúcim upozorneniam pripísala ďalšiu notifikáciu. Zistite, čo všetko dokáže skontrolovať a posuňte svoju cenotvorbu zase o stupeň vyššie.

Exportujte a importujte už vytvorené pravidlá

Na podnet nášho klienta sme aplikáciu obohatili o funkciu Import/​Export. Túto vychytávku nájdete rovno na dvoch miestach. Poďme sa pozrieť, na čo vám obe možnosti poslúžia.

Pravidlá predstavujú kľúčovú časť cenotvorby. Ich prostredníctvom Líške oznamujete, podľa čoho má pracovať a ako bude celkové preceňovanie vašich produktov prebiehať. Pomocou novej funkcie môžete všetky vytvorené pravidlá:

  • aplikovať opakovane 
  • zálohovať 
  • použiť na výrobu šablón, ktoré následne doladíte podľa cieľových požiadaviek jednotlivého projektu

Import alebo export vytvoríte na karte Pravidlá. Tu si pomocou tlačidla Export/​Import vyberiete, či chcete všetky svoje pravidlá do súboru stiahnuť alebo nahrať.

Funkcie Export/Import na stránke Pravidlá.

Vyskúšajte export vybraných pravidiel

Možnosť exportovať iba vybrané pravidlá nájdete v Hromadných akciách. Konkrétne pravidlá stačí zaškrtnúť a následne exportovať.

Export vybraných pravidiel.

Chystáte sa upraviť svoje pravidlá? Funkciu využijete nielen na ich zálohu, ale aj na rýchle obnovenie v prípade náhleho problému.

Všetky naimportované pravidlá sa vytvoria ako „neaktívne“. Je to z dôvodu bezpečnostného opatrenia. Najskôr sa presvedčte o ich správnom nastavení a potom si pravidlá ručne aktivujte.

Majte prehľad o poslednom vyhľadávaní

Na stránke Produkty po novom nájdete históriu hľadania. Po rozkliknutí postrannej šípky pri tlačidle Hľadať vám filter zobrazí posledných päť vyhľadávaných položiek na konkrétnom e‑shope. Pomocou histórie sa jednoducho vrátite k naposledy riešeným úkonom.

História položiek na stránke Produkty.

Zapnite si novú notifikáciu

Doteraz ste vo svojich projektoch mohli využiť viac ako dvadsať notifikácií. Teraz sme pridali ďalšie. Spätná kontrola DPH dohliadne na úplnosť vyplneného elementu. Ak aplikácia zistí, že aspoň jeden produkt obsahuje prázdny element, upozorní vás.

Kontrolu nájdete na stránke Nastavenia, kde ju môžete skryť alebo úplne deaktivovať. Pokiaľ sa rozhodnete kontrolu skryť, v aplikácii ju neuvidíte, ale na pozadí bude stále prebiehať. V prípade úplného vypnutia, ju Líška prestane preverovať a nebude vám zasielať pravidelnú spätnú väzbu na e‑mail.

Nastavte si upozornenie na upomienku v Mergade. Ako na to sa dozviete v našom článku.

Aplikáciu neustále vyvíjame pre užívateľskú spokojnosť. Ak aj vám napadá podnet, ktorý by v Pricing Foxe našiel využitie, určite sa nám ozvite.

 

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.