Majte prehľad o problémoch na vašom projekte

Stalo sa vám niekedy, že ste sa prihlásili do aplikácie a niečo nefungovalo tak, ako má? Odteraz vás na prípadné problémy upozorní Líška pomocou nových notifikácií, ktoré si v Pricing Foxe jednoducho nastavíte. Zoznámte sa s nimi a využívajte pridané možnosti kontroly vášho e‑shopu.

Nový vzhľad stránky Nastavenie

Presuňte sa na stránku Nastavenie, ktoré sa zmeny týka najviac. Prerobilo sa totiž jej usporiadanie a v záhlaví pribudol nový panel. Prostredníctvom neho sa prekliknete do:

  • Nastavení projektu,
  • Nastavení kontrol,
  • Napojení.
Nový panel na stránke Nastavenia.

Nastavenie projektunapojenie už dobre poznáte. Vyplníte si tu údaje týkajúce sa vášho e‑shopu, aby appka vedela, odkiaľ brať dáta a kam ich posielať späť. Nás teraz zaujíma nové Nastavenie kontrol, vďaka ktorému sa zbavíte manuálneho monitoringu.

Prispôsobte si zasielanie notifikácií podľa svojich preferencií

Akonáhle sa do Nastavenia kontrol preklikne, hneď v záhlaví na vás vyskočí pole pre vyplnenie e‑mailovej adresy. Uvedených e‑mailov môže byť viac a budú vám na ne chodiť upozornenia na problémy, ktoré ste určili ku kontrole. Toto nastavenie vykonáte nižšie.

Možnosti detekovaných problémov.

Vo výpise sú problémy, s ktorými sa môžete v Pricing Foxe stretnúť a ktoré môžu byť detekované. Pri každom z nich máte tlačidlo Zobrazovať/Nezobrazovať či Vypnúť/Zapnúť kontrolu. Ak vás niektorá z kontrol nezaujíma, skryjete si ju jednoducho tlačítkom „Nezobrazovať“ v appce či tlačidlom „Vypnúť kontrolu“ deaktivovať. Tie, ktoré zostanú aktívne, bude Liška každú hodinu preverovať a v prípade nezrovnalosti vás na ne upozorní.

 

Aplikáciu posúvame stále dopredu a na blogu zverejňujeme články, prostredníctvom ktorých vás s novými funkciami zoznamujeme. Vyskúšajte si Lišku na 15 dní zadarmo. V prípade otázok či problému nám neváhajte napísať.

Súvisiace články

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Pricing Fox a tipy na články z odboru vyhľadávačov tovaru.